Ons team

Ons team bestaat uit ongeveer 30 leerkrachten en zijn verdeeld in onderbouw, middenbouw en bovenbouw. Naast de leerkrachten bestaat ons team verder uit interne begeleiders, remedial teachers, plusleerkracht, onderwijsassistenten, leerkrachtondersteuners, conciërges, vakleerkrachten gymnastiek, NT2 leerkracht en ICT'er. 

Maak kennis met ons team!

Siska Sosef

Directie

Werkdagen: ma di do

Arianne Torn

Managementteam

Werkdagen: ma wo do vrij ochtend

Marianne de Hoog

Managementteam

Intern Begeleider van groep 1 2 3
Werkdagen: ma di do

Niek Heus

Leerkracht groep 8a

Werkdagen: ma di wo do vr ochtend

Gera van Geest

Leerkracht groep 8b

Gera geeft op di ochtend RT en di middag dramalessen aan de bovenbouw.
Werkdagen: ma di do vr

Bas van Ruijven

Leerkracht groep 8b en 6b

Bas staat op ma voor 6b, di en woe voor 8b. Bas verzorgt op vrij ochtend de ICT en staat op vrij middag voor groep 8a.
Werkdagen: ma di wo vrij

Joke Bervoets

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: wo om de week en do vr

Elly van den Bos

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: ma di wo

Marlon van Onselen

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: do vr

Marielle van der Wel

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: ma di en wo om de week

Ella van der Kooij

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: di wo do vr

Willy Benne

Leerkracht groep 6a

Willy verzorgt op vrijdag de ICT.
Werkdagen: ma di wo vrij

Maaike van den Berg

Leerkracht groep groep 7b

Werkdagen: wo om de week en do vr

Jessica van 't Hoff

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: ma di wo

Inge Zwemstra

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: wo do vr

Anja van der Caaij

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: ma di wo

Marieke Bos

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: do vr

Lia Verduijn

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: ma di

Arianne Torn

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: ma wo do vrij ochtend

Inge van Gemert

Leerkracht groep GROEN

Werkdagen: ma di

Petra van Solingen

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: ma di wo

Celia Hofland

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: do vr ochtend

Martine Boon

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: ma di wo

Wilma Kögeler

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: do vr ochtend

Ingrid Vijverberg

Leerkracht groep GEEL en NT2

Ingrid geeft op ma en wo NT2 lessen en do staat zij voor groep geel.
Werkdagen: ma wo do

Marieke Koole

Leerkracht plusklas

Werkdagen: di

Nancy Koornneef

Intern Begeleider groep 4 t/m 8

Werkdagen: ma di do

Eline van Nieuwkerk

leerkracht groep 3a

Werkdagen: do vr ochtend

Jeanette Doelman

leerkracht groep GROEN

Werkdagen: wo do vr ochtend

Suzanne de Caluwe

Leerkracht groep ROOD

Werkdagen: ma di wo do vr ochtend

Jacqueline Treurniet

Leerkracht groep BLAUW

Werkdagen: ma di

Maja van Reeven

Leerkracht groep GEEL

Werkdagen: ma di wo vr ochtend

Margreet Kuyvenhoven

Gymleerkracht

Werkdagen: ma do

Petra Baggerman

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: ma di wo

Nathalie Drogt

Leraarondersteuner

Werkdagen: ma di wo do

Susanne Dekker

Leraarondersteuner

Werkdagen: ma di do vr

Wil van der Zande

Conciërge

Werkdagen: ma di

Stijnie Verbraeken

Conciërge

Werkdagen: wo do