Ons team

Ons team bestaat uit ongeveer 35 leerkrachten en zijn verdeeld in onderbouw, middenbouw en bovenbouw. Naast de leerkrachten bestaat ons team verder uit interne begeleiders, remedial teachers, plusleerkracht, onderwijsassistenten, leerkrachtondersteuners, administratief medewerker, conciërges, vakleerkrachten gymnastiek, NT2 leerkracht en ICT'er. 

Maak kennis met ons team!

Siska Sosef

Directie

Werkdagen: ma di do

Arianne Torn

Managementteam

Werkdagen: ma wo do vrij ochtend

Marianne de Hoog

Intern begeleider groep 1 t/m 3

Werkdagen: ma do

Nancy Koornneef

Intern Begeleider groep 4 t/m 8

Werkdagen: ma di do

Gera van Geest

Leerkracht groep 8a

Gera geeft op di ochtend RT en di middag dramalessen aan de bovenbouw.
Werkdagen: ma di do vr

Bas van Ruijven

Leerkracht groep 8a

Bas verzorgt op di en vr ochtend de ICT.
Werkdagen: ma di middag wo

Isa Knoppert

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: ma di wo vr

Arianne Torn

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: do

Jessica van 't Hoff

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: ma di wo

Inge Zwemstra

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: do vr

Niek Heus

Leerkracht groep 7b en 6a

Werkdagen: ma di (7b) en do vr ochtend (6a)

Marielle van der Wel

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: wo do vr

Willy Benne

Leerkracht groep 6a

Willy verzorgt op vrijdag de ICT.
Werkdagen: ma di wo vr middag

Elly van den Bos

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: ma di wo om de week

Ella van der Kooij

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: wo om de week do vr

Jimmy van der Meer

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: ma di do en vr

Maaike van den Berg

Leerkracht groep 5a en Leerkrachtondersteuner

Werkdagen: di wo (groep 5a) do

Marieke Bos

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: di do vr

Anja van der Caaij

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: ma wo

Eline van Nieuwkerk

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: ma di

Wilma Kögeler

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: wo do vr ochtend

Celia Hofland

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: wo do

Monique van Veen

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: ma di vr ochtend

Elseline Breunis

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: ma di wo vr ochtend

Annette Brouwer

Leerkracht groep 3a en RT

Werkdagen: ma di wo do (groep 3a)

Martine Boon

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: ma di wo

Petra van Solingen

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: do vr ochtend

Maja van Reeven

Leerkracht groep GEEL

Werkdagen: ma di wo vr ochtend

Ingrid Vijverberg

Leerkracht groep GEEL en NT2

Werkdagen: ma wo (NT2 lessen) en do (groep geel)

Suzanne de Caluwe

Leerkracht groep ROOD

Werkdagen: ma di do vr ochtend

Jacqueline Treurniet

Leerkracht groep ROOD en BLAUW

Werkdagen: ma di (groep blauw) en wo (groep rood)

Jeanette Doelman

Leerkracht groep BLAUW

Werkdagen: wo do vr ochtend

Petra Baggerman

Leerkracht groep GROEN

Werkdagen: ma di wo vr ochtend

Inge van Gemert

Leerkracht groep GROEN

Werkdagen: do

Marlon van Onselen

Gedragsspecialist

Werkdagen: vr

Marieke Koole

Leerkracht plusklas en logikids

Werkdagen: di

Margreet Kuyvenhoven

Gymleerkracht

Werkdagen: ma do vr

Nathalie Drogt

Leraarondersteuner

Werkdagen: ma di wo do

Susanne Dekker

Leraarondersteuner

Werkdagen: ma di do vr

Marjolein van der Linden

Leraarondersteuner

Werkdagen: ma di do vr

Angelique Koegler

Administratief medewerker

Werkdagen: ma di (om de week) wo vr

Wil van der Zande

Conciërge

Werkdagen: ma di

Stijnie Verbraeken

Conciërge

Werkdagen: wo do